Duben 2013

Moje pony tvorba

29. dubna 2013 v 15:57 | TerulkaSikulka

Moje nová a poslední prezentace na howrse

29. dubna 2013 v 14:31 | TerulkaSikulka

Pro milovníky koní

29. dubna 2013 v 9:11 | TerulkaSikulka
Ahojte ..... tak jsem začala zase vyrábět koníky atd atd :-D jestli chcete tak mi napište a já vám vyrobím nějakého koníka .... máte na výběr z Chladnokrevníka ,Teplokrevníka a ponyho . A tady jsou mé výtvory plus já a popis mě ...
Můj chladnokrevný hřebec Toronto

Má asi teplokrevná klisna : Kostarika

A pony : René :-)
A ted já :
Jméno: Yuki
Věk: 13 let
Pohlavý: Klisna
Potomstvo: neznámo (zatím)
Mažel/ka: neznámo ( :-D)
Charakter: Velmi plachá a tvrdohlavá ,nepošlušná ,divoká klisna :-D
Plemeno: Appaloosa
Zkrocená/nezkrocená : Nezkrocená ;-)
Místo bydliště: Daleké louky na dalekém místě ve zlínském kraji
Tot je vše :-D

Stop týrání zvířat !!!

27. dubna 2013 v 9:16 | TerulkaSikulka
Ve vašem případě na blog !!!

Zavři oči, zapomeň na svět a nech se vést svou fantazií

27. dubna 2013 v 8:25 | TerulkaSikulka
Ahojte ted vám sem dám trochu relaxace ;-) Zavřete oči ,zapomente na svět ,nechte se vést svou fantazii , nevnímejte žádné zvuky okolo ... a napište co jste vyděli jávám tady své napíšu taky :
............................................................................................................................................
Vidím rozkvetlou louku ...na ní se pasou koně ... takový nádherní bílý plnokrevníci . Je tak i jedno malé hříbě a to hříbě je malý jednorožec .Popůjdu dál a hříbě běží ke mě . Dotkne se mě svým rohem a najednou mi rostou kopyta,křídla a roh , pomyslím si : co se to semnou dějě ? Pak už je hříbě zase u své matky . Otočím hlavou abych jsem se na sebe podívala a zjistím že jsem okřídlený jednorožec ! Poskakuju po louce jako malé hříbě když v tu najednou .... Přede mnou je nádherná bílá klisna pegase ... promluvý na mě ...... Yuki ? ty si mě nepamatuješ ? Couvnu trochu dál a jen kývnu hlavou že ne . Kobylka se pousmějě a pak mi jde něco pošeptat ...Já jdu blíž k ní a řeknu !! To ty jsi má vysněná ! Má hvězda na kterou vždy večer koukávám ,na kterou myslívám a která mi den co den a noc co noc chybí !Jdu ke klisně blíž a obejmu jí .. Pak jí dám kopýtko na to její a tiše řeknu : Na tebe zapomenout nejde ! ........... A pak mě vyruší mamka :-D
..................................................................................................Děkuju všem vaše Yuki

Moc zajímavý článek na internetu : Emo a Homosexualita , Přátelé nebo cizinci ?

25. dubna 2013 v 15:04 | TerulkaSikulka
Tak tady ten článek co mě zaujal na internetu máte :
Má emo styl něco společného s homosexualitou? Sám to nevím. Schválně píšu homosexualita, protože hodne vyznavačů ema ( samozřejmě co znám) se odvolává na to, že jsou bisexuálové. Nechci nikomu ničit iluze, ale dokonce i v učebnicích biologie ( ne doslova!) se píše, že žádná bisexualita neexistuje. Bisexualita byla podle mě vytvořena k úniku před xenofobními názory společnosti dívajíc se na homosexualitu jako na něco zcela nepřirozeného, až nelidského.

Platón ve svém díle Symposion napsal, že za časů mýtů nebyly muži ani ženy, ale dvojlidé pohlaví mužského, ženského a obojakého. Oproti dnešním lidem měli všechno dvakrát. Žili si štastně a spokojeně. Bohové je, ale všechny rozřízli vejpůl. Najednou tak zůstali na světě jenom muži a ženy, a lidé začali bloudit sem tam po světě hledajíc své chybějící poloviny. Berte si to s odstupem, jak chcete a říkejte si jaká to je hloupost, ale hezky se na tom dá ukázat to, že homosexualita není nějaký výdobytek 21.století jak se většina lidí domnívá, ale věc stará jako lidstvo samo.

Teď už ale k tématu. Lidé vyznávající styl mají obvykle několik důvodů, proč ho vyznávat. Buď se za něco schovat a být ve větším počtu, aby se popřípadě mohli ubránit ( jak fyzicky tak psychicky), nebo někoho zkrátka chytnou názory, oblečení, hudba toho stylu anebo najde si v tom stylu své hrdiny, kterým se chce za každou cenu podobat. Někdo zkrátka a dobře chce být originální a tak si jede v nekonvenčním stylu. Když se nad těmi třemi věcmi zamyslíte, tak zjistíte, že pro homosexály, kteří nejsou tak odolní vůči obecným názorům je emo styl, který je už svou charakteristikou takový, že podporuje hlavně být takový jací jsme a nebát se za to, co jsme, nebo co cítíme naprostý ráj. Tolerance homosexuality je podle mě u většiny emáků také mnohem větší, než u '' normálních'' lidí. Vždyť vůbec názor ''normálních'' lidí na emáky a emačky je po slově ''nenormální'' povětšinou buzna a lesba. Při pohledu na pravidlo číslo 3. se snad ani nedá čemu divit ( Pravidlo 3. Buď homosexuál).

Nikde se mi nepodařilo najít emocorová písničku, která by buď odsuzovala, nebo podporovala homosexualitu. Pokud znáte napište do komentářů.
Závěr tohohle článku víceméně nejde napsat, snad jenom to, že děkuju za všechny inteligentní lidi, kteří někoho neodsuzují za něco, co nemůže ovlivnitTed už píšu já :-D : Tak jako já nevím mno .. já stým v normálním světě *normálních* lidí mám taky problémy protože jsem taky emo+homosexuálka ..... a ve třídě musim dělat že jsem bisesexualka aby ti normální heterosexuálové neměli debilní kecy . Vaše Yuki .. P.S : Tenhle článek neznamená že heterosexuáli nemám ráda jo .

Yuki si hrála :-D

22. dubna 2013 v 13:51 | TerulkaSikulka
Ahoj! tak vás tu zasa zdravím:-D. Mno prišla som zo školy a mala som hrozný deň .. ako napríklad 5 z písomky z matiky a učiteľka zase debilné kecy no znáte to:-DDDD som rada že už som doma a aby ste pochopili ako mi joooo dosť hrabe tak vám sem na blog dám obrázky ktoré som si len tak zo srandy vyrábala: -D

História koňa.

A ešte prapredok koní:-D.

já a mia

15. dubna 2013 v 13:45 | TerulkaSikulka

Kone sú najlepší priatelia zo všetkých na svete!

15. dubna 2013 v 8:16 | TerulkaSikulka
ahojte tak ma hrozne začalo baviť hovoriť a písať slovenské takže dúfam že vám to nebude vadiť: D ..... chcela som dať tadytomu blogu trochu jarnej nálady a preto som vymyslela dess so slovenským názvom: Kone su najlepšie priatelia zo Všetkých na svete! .. pretože je to pravda .... len tak sa nenájde nejaký človek ktorý by vás potom neskôr nezradil alebo vám nevrazil (ako sa hovorí) nôž do chrbta ikdyž ste chceli len aby ten niekto bol šťastne ... ale to už je fuk ... pre tých čo ale stále nerozumie nejakým slovenským slovám tak dám aj preklad: D zatim ahoj vaše kobylka Yuki.
Překlad do češtiny :
ahojte tak mě hrozně začalo bavit mluvit a psát slovensky takže doufám že vám to nebude vadit :D ..... chtěla jsem dát tadytomu blogu trochu jarní nálady a proto jsem vymyslela dess se slovenským názvem: Kone sú najlepší priatelia zo všetkých na svete! .. protože je to pravda .... jen tak se nenajde nějaký člověk který by vás potom později nezradil nebo vám nevrazil ( jak se říká) nůž do zad ikdyž jste chtěli jen aby ten někdo byl štasný ... ale to už je fuk ... pro ty co ale stále nerozumí nějakým slovenským slovům tak dám i překlad :D zatim ahoj vaše kobylka Yuki.
A ted už obrázek new dessu:


Věnováno plaché kobylce Mamině jejím dcerám Závodnici a Mrnousce :-) Mám vás moc ráda !

Super Víkend

14. dubna 2013 v 17:52 | TerulkaSikulka
Ahoj chcu vám povídat o mém víkendu : já jsem měla o víkendu u nás na baráku spolužačku a spolužáka takže jsme si to užily + jsem myslala na jednoho kluka z mého dětství ale já lásku neřeším já si chcu užívat a navíc každý den jsme šli krmit kobylky do vedlejší vesnice které se jmenovali: Mrnouska ( to je poník) Závodnice ( to je trochu větší poník ) a Mamina ( to je největší z nich ) ale je plachá .... a jezdily jsme i na kole a venčily moje pejsky !!! Byl to ten nejlepší víkend ze všech !!! Lezli jsme i na posed u našehgo lesa a pozorovali zvířátka ... ikdyž se večer potom pořád mí spolužáci mlátily a nadávali si .... tak i tak to byl nej víkend ze všech !

Můj daemon Horse

3. dubna 2013 v 12:49 | TerulkaSikulka

SB

3. dubna 2013 v 9:57 | TerulkaSikulka
Pro ty co mě už znáte :
Začínám psát písničky XD jak jste si mohli všimnout tak už jsem vám jednu dala na blog :-) ... doufám že se vám líbý ... Dalo to taky docela velkou práci to vymyslet XDD ale psala jsem jen podle mého srdce . Vaše Yuki.

Láska je jen bolest

2. dubna 2013 v 16:44 | TerulkaSikulka
Láska je bolest
_______________
Láska je sázka
naše první vycházka.
Výš jak láska bolí
každý večer slzy roním.
Třeba příště jsem jak klíště
které se tě nechce vzdát
Už se nechci bát chci se smát
mít tě rád a milovat
chci stále jen tebe mít
ale nevím jak ti tohle všechno říct
Miluju tě naše srdce patří k sobě !
2X Tak co chceš slyšet víc ?

Ref:
Stále tě vidím před sebou proč jsi mě opustila zrovna ty ??
já nechci už být sám.
Bez tebe to nedám já tě chci zpátky moje láska k tobě trvá
ale to nepude , v tvé hlavě je už jiná .¦

Jediná pro kterou žiju jsi vlastně ty
jediná pro kterou dýchám v poslední čas
chci znovu slyšet tvůj hlas
a zas se s tebou smát
milovat a mít tě rád
Mé srdce stále vzpomíná
na tu větu ,na jakýkoliv čas
na vše co se týkalo jen nás.
Moje láska k tobě stále trvá
tak proč si mě z hlavy vymazala ?

Ref:
¦Stále tě vidím před sebou proč jsi mě opustila zrovna ty ??
já nechci už být sám.
Bez tebe to nedám já tě chci zpátky moje láska k tobě trvá
ale to nepude , v tvé hlavě je už jiná .¦¨

Láska je sázka
jen jedna otázka,
kdy budeš zas má?
a já tě mohu mít rád,milovat
a být s tebou zas sám
znovu se spolu smát
trochu se i bát
a už si tak neubližovat
Láska není jen slovo
a emoce ale že někoho miluješ .

New jarní dess !

2. dubna 2013 v 11:43 | TerulkaSikulka

Howrse

2. dubna 2013 v 11:27 | TerulkaSikulka