Prosinec 2012

Vánoce vánoce přicházejí !!!!

20. prosince 2012 v 16:42 | TerulkaSikulka
Veselé Vánoce hodně zdravý ,dárků a bohatého ježíška přeje vaše autorka tohoto blogu Yuki Kuran ;-) .... a kdyby jsme se nesešli tady , tak i štastný nový rok ;-) !

"Noční tvorové"

13. prosince 2012 v 16:14 | TerulkaSikulka
Tak jak bych mohla začít XD ..... osobně toho moc netušim ale mý oblíbený noční tvorové jsou netopýří ( jakožto upírka :P XD) ,pak samozřejmě ti upíři pak vlci a samozřejmě vlkodlaci !!!
Já vím !!! možná vám připadám dábelská a šílená ale přesně tyhlety noční "tvory" miluju !!! Líbý se mi když upíři někoho kousnou do šíje .... líbý se mi když vlk začne výt .... líbí se mi netopýři protože jsou to přátelé upírů !! a vlkodlaci se mi líbý protože jsou to vlastně lidé ale mají stále nejvíce z toho vlka ;-) abych řekla pravdu tak přesně tam kde se setkávají jak upíři tak i vlkodlaci tak se mi líbý pár filmečků a to jsou Stmívání,Twilight sága, Upíří deníky ( viděla jsem hooodně málo dílů) a mnoho dalších ..... pak tam kde se vyskytují ještě upíři je například anime Vampire knight ( jedno z mých nej anime !! ) ........

URČITĚ !!! Faninky Stmívání nebo třeba upířích deníku si určitě přáli vždy aby jejich milovaný hrdinové ožily !!! ( já patřim mezi ně !!!)

A proto všem upírkám přeju hodně krve !!!! všem vlkodlakům přeji hodně upírů které by mohli pomlátit ( ale jako hele vlkodlaci ... dejte si na nás bacha !! XD) a všem vlkům málo pytláků a netopýrům ani nevim XDDD tak to je asi odemně vše mějte se hezky a nebojte se upírů a vlkodlaků čusík !

Anketa 8 dní

13. prosince 2012 v 15:30 | TerulkaSikulka
new anketa po dlouhéééé době XDDDD !!!

Chci vám vyprávět ........

13. prosince 2012 v 15:22 | TerulkaSikulka | 
Ahojky , zdraví vás vaše velmi smutná autorka blogu vlčice Yuki ..... A smutná jsem kvůli tomu že jsem se rozešla se svojí veeeelkou láskou :-( ! Problém bylo že ...... a víte co ? jestli to chcete vědět tak se mě zeptejte prosim vás někde jinde :-(((( ale problém je že tu osobu pořád miluju a nemohu bez ní žít ..... a nikoho jiného už nechci ani milovat a nikoho ani nebudu umět milovat ..... Říká se že za 8 dní bude konec světa ... a já si ještě ani neužila lásky ..... ale za co ? za co mě tak trestá tenhle svět ??? Nikomu jsem snad nic zlého neudělala !! loučí se sváma vlčice Yuki .

Mikulášská besítkam na 15.Zš Most

5. prosince 2012 v 14:21 | TerulkaSikulka
Ahoj dnesk ajsem byla ve škole na mkulášské besítce !!!! Tak dneska na té mikulášské besícte ve škole to bylo super ... zezačátku jsem přišla jako normální terka se sukinkou ,černým tričkem a s ocáskem a pak třetí hodinu ze mě udělala kikina úplnou čertici ( protože já si vzala křídy na kreslení obrázků a nalezli jsme tam černou křídu a hnedka mě celou pomalovala ) můj kámoš z devídky když mě uviděl a já mu řekla ahoj Jirko tak se usmál a já se umála na něho :-)))) ale ve třídě si dělali ze mě srandu ale pak už jsme šli na matiku a čekáme nic ... čerti cinkali s řežezem ale nepřišli knám mno a tak jak skončila hodina tak jsme šli na hudebku do hudebny mnooo a paní učitelka co tam má přípravku tak se mě lekla a pak tam byli aj dětska z připravky a strašně se mě báli XD a tak nakonec jsme zpívali a najendou někdo otevře dveře a příjdou do vnitř dva čerti ,jeden anděl ,jeden mikuláš a jeden černý petr a hnedka na nás (řvali) TAK TADY JE TA POSLEDNÍ SKUPINA !!! TADY SE NÁM SCHOVALA !! A KDOPAK SE PŘÍZNÁ KDOPAK NÁM TU ZLOBIL ?? a zamozřejmě hooodně kluků bylo od černého petra pomalováno a pak jsme jim zaspívali Rolničky ,rolničky a pak nám rozdali sladkosti ..... a jelikož já jsem byla jako čerice tak anděl mi dal čokoládového čerta ( už jsem ho snědla :-))))) ) a ostatní dostali čokoládového mikuláše a pak se snámi rozloučili a šli dál a mi pak ještě dozpívali pár písniček a šli jsme na volitelný předmět a tam si nás fotily a já jsem se sama sebe lekla .... a ve třídě jeden kluk prí jááj tereza má tamto jako knírek a paní učitelka mno ale jako čertice si to může dovolit ;-)

new desíkkkk

3. prosince 2012 v 14:30 | TerulkaSikulka