Říjen 2012

výtvor

22. října 2012 v 8:57 | TerulkaSikulka
Ahojte tak už jsem přijela v sobotu z moravy ale budu vyprávět později ted dělám totiš prezentaci na howrse .... zatim ahoj vaše Yuki.

Pozastavení :-(

17. října 2012 v 14:15 | TerulkaSikulka |  Články
Ahojte přátelé, z důvodu celotýdený vyjížky na Moravu musim pozastavit blog.... moc mě to mrzí že přátelé měho blogu neuvidí pár dní mé výtvory ale co se dá dělat .... takže pai pai mějte se hezky a až dojedu tak budu vyprávět ... vaše Yuki-chan ( Wolfinka).

Podzim je tady!!

12. října 2012 v 14:55 | TerulkaSikulka
Brrrr. To je venku ale pěkná zima ... mno jak by ne ... už je podzim . A aby jste si zlelpšili náladu mám tady pro vás svůj podzimní dess.

Best friends

11. října 2012 v 16:30 | TerulkaSikulka
Tady jsem pro vás připravila tokový menší obrázek ... ( co jsem si krapek hrála ) Doufám že se vám bude líbit .

A nazávěr

4. října 2012 v 14:55 | TerulkaSikulka
A nazávěr výtvor XD

Sliby se plní ;-)

4. října 2012 v 14:46 | TerulkaSikulka
Ahojte , já jsem vám slíbila že vám něco dneska napíšu a taky že jo . začne to tím že všem napíšu něco o sobě ( jako jaká jsem atd) a končí to mím výtvorem XD .... takže se nato připravte a tak začínáme .
............................................................................................................................................
Takže ahoj , jmenuju se Terka ale mí přátelé mi říkají vlče nebo Yuki XD , je mi 12 let a moc miluju zvířata XD a jak už jste si asi všimli tak mí největší favoroti jsou koně a vlci XD, ještě bych vám ráda řekla že mám ráda i pohádková stvoření jakšto Elfové , Draci , Jednorožci , Pegasové a mnoho dalších .. ( joooo o dracích doporučuji film Dračí srdce XD ;-) ) pak mě baví jízda na koni a starání se o něj ..... moje hudba je na holku moc a moc zvlášní protože mě baví metalika a rock ( ale mohu i klidné písně XD) když mám volný čas tak ráda chodím se svýma pejskama s Bárou a s Julčou na procházky a nebo si vezmu kolo a jdu trénovta skoky a nebo si jdu dát jen tak romantickou procházku do lesa ..... baví mě také čtení různých románů ( mám za sebou už 3 nebo 4 nebo 5 románů :-P ) ..... baví mě potom hrát i na hlousle , kytaru,foukací harmoniku a na flétnu ..... ( přála bych si rockovou kytaru xD :-P .... a jak už jste si asi všimli na dessu tak miluju Japonsko , Anime a mangu :-PPP emmmm jaký že žánry mno tak asi Yuri,Yaoi ale i ty kde se pěkně zasmějete a nebo i pobrečíte XD a pak samozřejmě romantické anime ..... pak mě baví skladání origami a taky kreslení XD zatim je to vše vaše Yuki XD

OMG dess

3. října 2012 v 18:39 | TerulkaSikulka
Tak jsem ho chtěla udělat zítra ale jsem moc nedočkavá a tak proto jsem ho udělala dneska XD

Ahoj

3. října 2012 v 17:18 | TerulkaSikulka
Ahojky zese na blogu , gomene že jsem moc nepsala ale pořád někde cestuju a měla jsem i pár problémů ..... a neměla jsem moc času na blog a tak se všem ještě moc omlouván a slibuju že zítra sem něco vyrobím joooo a budu muset potom 17.10 ažt do 20.10. pozastavit blog protože jedu na Moravu ... tak se mějte hezky a pak vám budu vyprávět vaše Yuki-chan.
+ vtip z časopisu navíc XD
Zákony psího vlastnictví :
1.Pokud se mi to líbý , je to moje .
2.Pokud to mám v tlamě,je to moje .
3.Pokud ti to můžu sabrat, je to moje .
4.Pokud jsem to měl před chvílí, je to moje .
5.Pokud to rozkoušu na kousky , všechny kousky jsou moje .
6.Pokud to jen vypadá jako moje , je to moje .
7 Pokud jsem to viděl první, je to moje .
8. Pokud si s něčím hraješ a položiš to, je to moje .
9. Když se to rozbije,je to tvoje XD ( je to z časopisu XD).