Květen 2011

pupy

18. května 2011 v 15:48 | TerulkaSikulka

Můj příběh

9. května 2011 v 12:28 | TerulkaSikulka |  Články
Tajemný jednorožec

Jednoho moc krásného dne, jela vnučka jednoho dědy na jeho chalupu. Dědeček jí dal za práci, aby zašla do Tajemného lesa pro kouzelné borůvky, ale říkal bud opatrná les je velmi nebezpečný. A tak holčička slibovala že bude opatrná a že přinese borůvky. A tak holčička šla do Tajemného lesa natrhat borůvky, a najednou je u ní jednorožec a říká: Co to tady děláš ty malá dívko ? malá dívka se otočí a řekne : ty můj milý jednorožci mě jsem poslal můj dědeček pro kouzelné borůvky. Jednorožec zakroutil hlavou a řekl : to se tvůj dědeček velmi mýlí, protože tyto borůvky zde neexistují, toto je sice Tajemný a Kouzelný les ale tyto borůvky tu nejsou. Děvečka zakroutila hlavou a řekla: tak to mi můj dědeček lhal. A jela domů na svém ochočeném jednorožci.

Kapitola 2
Kdo vlastně dědeček je zač ?

Dojely až k domu a tam byl děda té holčičky. A ten děda řekl : tak ty ses zase vrátila a já už myslel že tě vlci sežraly, Malá holčička zakroutila hlavou a na dědu….. Dědečku co to s tebou je ? a dědeček na to jen ……. Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu já totiž nejsem člověk chachachachacha, já jsem zlý vlk z temného lesa, tvůj dědeček je už dávno mrtví mojí packou je zabit !!!!!! Holčička rychle s jednorožcem běžely do Tajemného lesa, a povolaly všechna zvířata co tam byla i vlčici co tam měla malá vlčata. A zlý vlk běžel do Temného lesa a temná zvířata nechal odpočívat vzal si jen: Hydry,draky,a bazilišky, a šel do boje. Zvěř z lesů spolu bojovaly až zranily své velitelé, Temná a tajemná zvěř toho nechaly a odešli do svých lesů.

Kapitola 3
A kdo vlastně je ta holka ?

Dokulhali se až do lesa, a tam si mladý vůdce jednorožec lehl do sena v jeho hradě.
Holčička se ho zeptala že když její matka je klisna a její táta jednorožec a její teta klisna
Tak co ona je zač ?
Jednorožec se vyléčil kouzli a šel k ní a řekl jí pravdu : ………. No víš ty si……… jednorožec. Klisna úplně radostí řekla vážně jsem jednorožec? a Tajemný řekl : Ano jsi jednorožec a klisna se najednou změnila na jednorožce. A pak se zeptala mladého jednorožce kolik mu je let ? a jednorožec řekl že mu je 10 let a klisna no tak to jsme dva ! J !
A pak si spolu povídaly a oba jednorožci se do sebe zamilovaly.


Kapitola 4
A co ten zlý vlk

Ten vlk si našel krásně zlou vlčici. A měli spolu malá vlčata. A její dcera si našla vlčici, a syn taky, a udělali si malou vlčí smečku. a ostatní zvířata vyhnali a ta zvěř se šla omluvit, Tajemnému jednorožcovi že byli tak zlý a prosily aby mohly do Tajemného lesa. a Tajemný jednorožec jim to dovolil když je teda s toho lesa ten vlk vyhnal tak se teda mohly přidat a byli tet Tajemná zvěř místo zlých a ošklivých Temných zvířat.

.........pokračování příště ............